__flashReplacement__


nvmfk vg


Zásady:

  • minimálně 3 litry vody
  • k snídani cokoliv
  • k sváče už zdravěji - cottage, přesnídávka, hollandie, ovoce, zelenina
  • k obědu zeleninová polévka a nějaké maso se salátem nebo dušenou zeleninou
  • k svačině kefír, zelenina, fresh - mrkvový nebo rajčatový občas může být i ovocný
  • když bude večer krize, dám si salát, jinak zelenina, tvaroh, vývar nebo přírodní kefír

Leden 2009

23.1.2009

23. ledna 2009 v 10:32 | chi chi van
Pardoon ze nepíšu, nestíham a jsem děsně nemožná. Po zkouškách napravím, musim aspoň ty jídeláky, když je nepíšu, jim jak protržená, nebo ani ne tak hodně, spíš samý kekely.

8:00 - vyspávačka
11:00 - activia bílá a v ní nasekaný banán
14:00 - salátek, okurka rajče, led salát, tuňák
17:00 - ??
20:00 - ??
Pitivo: 1,5 l vody.............
Sportivo: nic

18.1.2009

18. ledna 2009 v 11:11 | chi chi van
8:00 - nestíhačka
11:00 - 2 selozrnný rohlíky, jeden suchej, jeden s florou - já už táák dloho neměla pečivo, že jsem se neovládla
14:00 - možná dušená mrkev, nebo pangasius na pórku
17:00 - pomeranč
20:00 - 2plátky celozrnného chleba s okurkou a rajčátkem a florou
Pitivo: 1,5l maté, zázvorový čaj, 1,5 l vody
Sportivo: indoor ve dvou


16.1.2008

16. ledna 2009 v 12:57 | chi chi van
8:00 - spinkando
11:00 - půl manga
14:00 - čínská polívka bez toho sáčku s tukem
17:00 - nic
20:00 - celozrnná rýže a uncle bens omáčka
Pitivo: 1,5l maté, zázvorový čaj, 1,5 l vody
Sportivo: indoor ve dvou

dneska přijede miláček, děsně dlouho jsme se neviděli, tak se moc těším bude vařit něco dobrého k večeři a konečně budu mít večer nějakej pohyb, už mě to deptá jak nemam čas cvičit, pořád jen ležim v učení

jinak mě trošku mrzí nezájem o článek s Izraelem, ale dalo se to čekat, tak nevim co dělam a tímto děkuju sushence, že si to přečetla

to Elisha: zlato naši posunuli odjezd, tak do toho asi budeš muset jít sama, já začnu až začátkem února

jinak všem co sem chodí a podílí se tu svýma komentářema moc dík


15.1.2008

15. ledna 2009 v 14:26 | chi chi van
8:00 - spinkando
11:00 - banán a revital nápoj aloe vera
14:00 - tatranka
17:00 - mléko a ovesné vlocky
20:00 - dušená zelenina 150g s 1 uzeným šmakounem, trochu celozrnnych spaget
Pitivo: 1,5l maté, zázvorový čaj, 1,5 l vody
Sportivo: ??
Finalissimo:dementni jidelak vim, to, ale celý den jsem seděla nad hebre a neměla čas na nákup, tak došlo na dojidání zbytů

WTF is going on in the Izrael

15. ledna 2009 v 12:22 | chi chi van |  WTF aneb jsem lehce konsternována
Už jsem doopravdy přehršená, tak se tady z toho musim vypsat. Už dlouho uvažuju o založení jinýho blogu, kterej by nebyl tak povrchní v tom, že se zabývá prakticky jen mnou a mým marným úsilím zhubnout. Blog, kde bych psala články o Blízkém východě, mých zážitcích z cest, historii, arabštině i ivritu a reagovala na různé politické situace. Zatím jsem nula, nejsem politolog ani odborník přes Blízký východ (dále jen BV), pokud se mi letos zadaří, budu mít bakaláře z Teritoriálních studií - obor BV, proto je jasný, že se třeba v mých článcích budou vyskytovat koniny a proto stále vyčkávám a obaluju mozek zkušenostma.

Co ale doopravdy nechápu, je momentální stav českých médií a jejich informování o konfliktu v Gaze. Každý ráno jsem znechucená už jen při pohledu na novinky.cz, protože mam nastavenou domovskou stránku na seznamu. Je úžasnou záležitostí, jak česká média dokážou mlžit. Každý Čech má tak určité podvědomí, že v "Gaze se to teďka teda mele a co ty Arabové zas jako dělaj, že nemůže být chvilku klid. Chudáci Izraelci se tam s nima musej vypořádávat a nějakej ten Hamás jsou stejbě hnusný teroristi."

Hamás je radikálně islamistická organizace, má za sebou mnoho teroristických akcí, ale zaměřuje se na izraelské území. Jejich cílem je charitativní činnost vůči Palestině a zničení státu Izrael aspoň na tu mez, aby mohl vzniknout stát Palestina, který jim byl přislíben. Nebudu se tu do toho přespříliš zamotávat snad jen ještě zmínku o tom že od roku 2006,kdy byly na území okupované Palestiny 2. demokratické parlamentní volby, vyhrála právě strana Hamás na úkor umírněnější strany Fatah, která v 90. letech byla hlavním článkem v palestinsko- izraelském mírovém procesu. Charismatickou osobností, jejím předsedou, byl Jásir Arafat. Po jeho smrti došlo k rozkolu mezi Hamásem a Fatahem. Nyní pásmo Gazy ovládá strana Hamás a na Západním břehu dominuje Fatah.

mapa a vývoj izraelských záborů palestinského území

Obrázek č. 2 - toto byl plán OSN na vznik vedle sebe fungujících států.....poslední jak to dopadlo..


A nyní k jádru pudla, to co mě ničí je dezinformovanost. Ke konfliktu Palestina vs. Izrael je velice jednoduché sehnat si argumenty za tu kterou stranu a co mě dokáže vždy pobavit jsou výroky těch, kteří vědí o dané oblasti co by se za nehet vešlo a mají v konfliktu jasno. Kdyby to bylo tak jednoduché, určitě by byl konflikt dávno vyřešen. Dnešní zpravodajství na novinky.cz vypovídá o tom, že Izrael se svými vojenskými kameramany shromažďují materiály o pozemních vojenských akcích, aby měly argumenty na obviňování z válečných zločinů, co si budeme povídat, natočit se dá leccos, ale já doufám, že bude Izrael obviněn, protože to, co se v Gaze děje je naprostá humanitární katastrofa. Izraelská ministryně Cipi Livniová asi před týdnem na CNN popřela jakýkoliv humanitární problém a naopak se vyjádřila, že Izrael neblokuje humanitárním pracovníkům vstup na území. A že se zaměřují na politické a vojenské cíle složek Hamásu, několik dní na to byla vybombardována škola, kde se ukrývaly matky s dětmi. Někdo moudrý mi určitě odpoví, že to byla jen bouda, že ve sklepě určitě vigvamovali kluci od Hamásu. Izrael moc dobře ví, co dělá oblast Gazy je nejlidnatější oblast světa, na území o něco menším než je Praha žije cca 1,4 milionů Palestinců, z čehož je téměř polovina děti do 17 let.

I selský rozum postačí k tomu, aby si člověk uvědomil, co se stane, když pošle na tuto oblast "nějaký ty bomby". Co mě doopravdy pobavilo byl článek z 8.1. 2009, "Na Izrael začaly dopadat rakety i z Libanonu" hlásá článek - obviněn byl samozřejmě Hizballáh i já na ně po přečtení tohoto článku nadávala a bála se, že kvůli poděl...Hizballáhu Izrael zase vstoupí do Libanonu, naštěstí se Libanonská vláda i Hizballáh od této akce distancoval, šlo o frakce palestinského odboje. Z jižního Libanonu byly vystřeleny 3 rakety typu Kaťuša, nikoho nezabili a novinky.cz použily tuto srdceryvnou fotku izraelské matky chránící své ubohé děti.
Hrůza řekne si každý, ale jestli chcete vidět, co je hrůza, zajímejte se o to co se děje v Gaze. Žádná elektřina, jídlo, nedostatek pitné vody, odstrašující hygienický stav v přervaných nemocnicích. A co oběti na životech? 1O28 obětí na palestinské straně a 13 mrtvých VOJÁKŮ!!!!na straně izrale, z čehož 5 si jich odpráskli sami při omylné střelbě do davu. Hezká to čísla a to jim ještě nevěřím, ale ještě jsem nekoukala ani na CNN ani na Aljazeeru english. Teď je aktualizace, že izraelská vojska napadla budovu OSN kde sídlí UNRWA agentura na pomoc palestinských uprchlíků a byl použit bílý fosfor. Paráda!!!!

Nakonec...přijdou Vám tyhle děti jako ozbrojení členi Hamásu?

pod perexem jsou fotky s brutálním obsahem, doporučuji otvírat jen otrnulým, dávám to sem ne z důvodu, že bych byla masochistka a vyžívala se v mrtvých dětech, ale aby bylo jasný o jakou zkázu jde

12.1.2009

12. ledna 2009 v 14:58 | chi chi van
PLáN....byl jasný ne však pro prase jako jsem já, které se nechalo svést příjezdem spolubydlící a jejího narvaného batůžku
8:00 - bílý jogurt a do něj nakrájený banán
11:00 - pomeranč velikosti mandarinky :o)
14:00 - dušená zelenina 350g s kari a 3 krabími tyčinkami, polovina porce
17:00 - 250ml nápoje revital aloe verane místo toho si prasnice dala koblížek :o) a 4dílky čokolády
20:00 - dušená zelenina 2. polovinanic nebude
Pitivo: 1,5l vody????
Sportivo: nic
Finalissimo:??Pro ty z Vás, co se taky prohryzávají zkouškama

12. ledna 2009 v 13:13 | chi chi van |  Něco na duši :o)
Dávám Vám sem vděčný odkaz na spoustu seriálů a filmů, které se dají sledovat online.
Jako zasloužená pauzička mezi krutým (m)učením. Klikněte si :o)


Na vlastní nebezpečí!!!

10. ledna 2009 v 21:05 | chi chi van |  WTF aneb jsem lehce konsternována
Tato sekce je naprosto humánní část, ve které jsem chtěla ukázat pestrost a různorodost povah a vzhledů lidského bytí na této planetě, články s podobným nádechem se zde budou i nadále objevovat a to z důvodu, abychom se stali odolnými a ve skutečném životě na něco podobného zareagovali co nejvíce nonšalantně či diplomaticky. Nakonec chci podotknout, že je na každém z Vás, zda li se do této sekce dívat budete či ne a pro Vaší ochranu je vždy dávám až pod perex.
Děkuji za pochopení

V dnešní sérii fotek jsem si pro Vás spíše než buřtíky připravila různý extrémy a velkou většinu z naší tzv. taneční scényZkouškový je pěknej hnuj

7. ledna 2009 v 12:00 | chi chi van
Sorry že nepíšu a asi nebudu moc psát, je toho kotel, nestíhačka humus.

Aspoň jídeláky


8:00 - prospala jsem
11:00 -moje musli activia bílá
14:00 -Terorismus na Blízkým východě zkouška - jíst u toho nesmim)))
17:00 - čtvrt papriky a 150g tvarohu
20:00 - ??
Pitivo: presso, 1,5l vody zatim
Sportivo: ??
Finalissimo:??

Dotaz všem

2. ledna 2009 v 23:32 | chi chi van
Dejte mi tip, kde nakupujete hadriky na cviceni, vim ze nez cokoli je dulezity jit cvicit, ale dycky ty cvicitelky nebo holky ve fitku maj tak hezky hadriky a kdyz pak nekam vlezu na nic takovyho ne a ne narazit.
Dik vsem za odpo a hezky vecer