__flashReplacement__


nvmfk vg


Zásady:

  • minimálně 3 litry vody
  • k snídani cokoliv
  • k sváče už zdravěji - cottage, přesnídávka, hollandie, ovoce, zelenina
  • k obědu zeleninová polévka a nějaké maso se salátem nebo dušenou zeleninou
  • k svačině kefír, zelenina, fresh - mrkvový nebo rajčatový občas může být i ovocný
  • když bude večer krize, dám si salát, jinak zelenina, tvaroh, vývar nebo přírodní kefír

Květen 2009

31.5.2009

31. května 2009 v 9:20 | chi chi van
09.00 - mléko s cheerios 4 grain
11.00 - 1/2 menšího ananasu
14.00 - polévka fazolová nový věk
18.00 - salátek - hlávkový salát ze skleníku :o), cherry rajcata, okurka, jarní cibulka, cizrna, balsamico, bazalka, oregáno
Pitivo: ??????????
Sportivo: půjdu si zaběhat .... to bude masakr
Conclusion:???????????30.5.2009

29. května 2009 v 23:25 | chi chi van
08.00 - activia a v ní nasekané jablko - jdu od 9.00 cvičit, takže by mě kaše zabila
11.00 - ovesná kaše
14.00 - dýňová bulka a špenát - polévka až zítra, neměla jsem bujon
18.00 - salátek - už budu doma, kde nic neni, ale na zahradě něco bude a něco nakoupim po cvičení
Pitivo: ??????????
Sportivo: asi poslední bodyforming v Plzni, na těch pár zkoušek nechci platit měsíc za kolej
Conclusion:


je sice macatejsi pres stehna, ale brisko ma luxusni a celkove se mi ta fotka libi

Váha

29. května 2009 v 19:10 | chi chi van |  Metamorfóza
No a jak jsem slíbila, tak jsem taky udělala. Vlezla jsem si hnedka po ránu na váhu a žádné překvapení se nekonalo. Ačkoli se snažim, sportuju a omezuju kde co, váha se mi z těch posranejch 67 kg nehne. Moje váha měří i procento tuku, tam jsem se dozvěděla, že mam 25,8 % hledala jsem na netu nějakou tabulku, co to má znamenat, ale nevim, každopádně mi to přijde jako dost vysoký číslo.

A co moje psychika na to? Jak jsem řekla, pojedu si teď ty jídelníčky s večeřemi nejpozději do 18.00 a uvidíme. Už jsem si na tu stagnaci tak zvykla, že by mě asi spíš zaskočilo, kdyby tam byl úbytek. Jediný co mi jde hlavou je, že to neni fér, ale hroutit se z toho nebudu, dam tělu poslední šanci a jestli ji odmitne, dam mu co proto. I já jsem jen člověk a potřebuju vidět výsledky dřiny. Klidně zaberu víc na sportu a uberu jídlo, ale prostě chci výsledky.

Kdyby někdo z Vás věděl jak je to s těma hodnotama tuku, dejte mi odkaz nebo napište,

papa

Vaše BUŘTICE Chi chi

29.5.2009

29. května 2009 v 11:40 | chi chi van
09.00 - ovesná kaše
11.00 - půl manga
14.00 - 1/6 pizzy,prostě dva plátkykámoška si objednala, tak jsem si dala s ní měly jsme mít každá šest kousků, ale to jsem ji odmítla, takže já snědla dva a ona zbytek
18.00 - salátek - 1/2 ledového salátu, dvě rajčata, 1/3 zelené, červené a žluté papriky, půl okurky, tuňák, 1lžička oliv oil, sůl, bazalka, oregáno
Pitivo: 2L vody a stále piju
Sportivo: pauza den, dam si jen lehčí home sportivo - cviky pak dopíšu
Conclusion:pizza být nemusela, ale bylo jí fakt málo dlouho zas nebude

Tak toho bych chtěla mít doma

28. května 2009 v 23:30 | chi chi van


masakr co!!!! nejenže je úžasně pohblivej, ale ty buchty!!!!

Pohodička a dobrá náladička :oDD

28. května 2009 v 22:43 | chi chi van
Tak mam děsnou radost, sedim voňavá v ručníku u kompu a mam pocit radosti, že se daří. Miluju to, M.I.L.U.J.U. Možná zítra ráno, až vlezu na váhu a zjistim, že jsem pořád na 67, tak mě to zas pěkně zkope, ale to až zítra :o). Dneska si dělám pohodovej večer. Pustim si izraelský film Forgiveness, na který ještě musim napsast recenzi, film co jsem slyšela od vyučujícího pojednává o americkym Židovi, který se rozhodne nastoupit do izraelske armady. V pozadí příběhu je palestinská vesnice Dejr Jásín, kde došlo roku 1948 k brutálnímu masakru. (pro ty co je bude zajímat o co jde, napíšu pod perex, nechci Vám to tlačit). No takže to bude asi náročnej film. Pokud budete mít zájem, napíšu Vám sem nějakou menší recenzi a obsah.

Ptáte se jak dopadla zkouška, šlo o angličtinu, level A8, což je nejvyšší, který naše Uni poskytuje, šlo o dvě části, první písemná, gramatika a tak a druhá ústní, ústní mám na výsledek psaný čekam Joanna řikala, že dá výsledky až zítra. Mam z toho smíšenej pocit, protože gramatika byla to, co jsme probírali, ale prdel je v tom, že se to dycky učíme na poměrně jasnejch větách a najednou lup, a výjimek jak nasráno. No uvidíme. Každopádně tu včerejší mam za dvě, ne že bych sbírala jedničky, ale pěkně mě to štve, pže jsme na vyučujícího čekali hodinu a půl a ani se neomluvil, musela mu volat tajemnice a kde byl? Kdyby zaspal, pochopim, ale on vzal nějakej job na cizineckym oddělení Policie ČR, tlumočí z arabštiny, takže mezitim, co si napchával kapsu kešem, my tam čekali jak kokůtci. No a jak jsme na něj byli nasraný, by taky nasranej, jinak si nedovedu vysvětlit dvojku, neřikám, že mě nemohl v ničem vymáchat, ale to, na co se ptal jsem měla v malíku.... no co, hlavně, že to mam že jo.

Jsem moc ráda, že sem chodíte, vim, že se tomu moc nevěnuju, myslim tim, že jsou tu jen jídeláky a občas nějakej muj žvást, ale je to teď max. co můžu. Moc my to pomáhá a jsem ráda, když třeba já nějak pomůžu Vám, pže tak by to mělo být.

Včera jsem mluvila s našima a táta mi koupil letenku, takže 18. odpoledne odlítám za našima na deset dní do UK, těšim se, ale bude to děs, rodinný jídla, lákadla, budu pod drobno hledem, nebudu moc cvičit, pže se jim budu plně věnovat, hlídat holky a by si mamina oddychla, takže jsem se rozhodla, že budu prostě lítat okolo holek, a vemu si s sebou tenisky, kousek od našeho baráku je prý park, tak tam budu chodit běhat, snad to projde, s tátou jsme běhávali (dokonce menší pražský maratony), tak bych ho mohla zlomit. No uvidíme, teď mě čekají ještě dvě zkoušky z arabštiny a ty Válečný konflikty BV. Tak nemá smysl řešit teď vzdálený věci.

tak jo pod perexem, kdo se chce dozvědět něco z období před vznikem státu Izrael (14.5. 1948), respektive o tom masakru v palestinské vesnici Dejr Jásín


28.5.2009

28. května 2009 v 5:58 | chi chi van
06.00 - ovesná kašešla jsem spát ve dvě a vstávala v šest, tak jsem musela něco sníst, děsně mě bolel žaludek, potřebuju se ještě učit v 10 jdu na zkoušku
11.00 - jablko
14.00 - 250g dušené zeleniny, 5 krabích tyčinek
18.00 - salátek - 1/2 ledového salátu, dvě rajčata, 1/3 zelené, červené a žluté papriky, půl okurky, tuňák, 1lžička oliv oil, sůl, bazalka, oregánoopět nebyl, neměla jsem hlad, dala jsem si jenactivii
Pitivo: 1l cola zero ráno, 1,5l vody zatim
Sportivo: těžce posilovací 1H bodyforming s cyber ženou, 2kg činky, tyče, gumy, krásně mě vše bolí, miluju to!!!
Conclusion:?

Update:
ježišmarjá lidi, toto opět NENI moje fotka, pouze RG, až sem dam svou, ohlásím to a bude hlavně v sekci obludárium!!!!!!!!!!!!!!!

27.5.2009

27. května 2009 v 7:30 | chi chi van
08.00 - activia bílá a v ní nasekané jablko
11.00 - půjdu do vegetky - kapustová polévka s burgulem
14.00 - 150 g dušené zeleniny, pangas půlka filety - musim to sníst, v pá odjíždim a mam plnej mrazák zeleniny :oDDD

pangas na česneku a tandouri, na něm plátek sýra, mochovská dušená zeleninka
aby jste viděli tu krásu kontrastu tandouri a pangase, tak po ujedení:17.00 - saláteknebyl, protože jsem byla najezená z toho pangase a navíc jsem ěla od šesti do fitka a nechtěla skákat s plnym břichem salátuactivia a 1/3 žluté, zelené a červené papriky

Pitivo: budou tři litry, bude káva s mlékem, alébrž zítra další zkouška a budu čajíčkovat
Sportivo: 1 h thaiboxrobics
Conclusion:??????

božská

Sem tam změna nezaškodí....

26. května 2009 v 21:33 | chi chi van |  Metamorfóza
Takže vzhledem k tomu, že cvičim jak blázen, jim taky slušně, pravda že jsem měla dnes tři cookies, ale ty si nijak nevyčítám, pže jsem ráda, že jsem nesnědla všechny :o)))

Takže pozměnim trošku systém jídla, nebudu jíst 5x, ale jen 4x denně, přičemž poslední jídlo, večeři, budu mít nejpozději v šest. Pokud z nějakýho důvodu, jako je třeba cvičení nebo tak něco nebudu stíhat tu šestou, dam si to o páté, rozhodně ne dýl. Co se týče sportu, od příštího týdne jsem už doma, takže nebudu chodit do fitka jako do teď, alébrž v Praze mě jedna taková hodina vyjde dvoj až trojnásobně víc než v Plzni a dokud nemam práci, nemůžu si to dovolit. Takže začnu běhat a jezdit na kole, dále doma posilovat, mam kilový (jen, já vim :o) ) činky, gym ball a koupim si gumu na posilování. V plánu, lépe řečeno strašlivě moc si přeju stepper a rotoped, ale na to bohužel nemam.ZATIM!!!! Takže uvidíme, jestli se něco změní.

Dneska jsem měla nějakou kecavou a svěřila se spolubydlící, jak strašně nenávidim svoje špekatý tělo, bylo to po tom, co jsem se 4x převlíkla, než jsem vyrazila do fitka. Skoro jsem brečela, když jsem jí vyprávěla, jak se do nich občas štípu, když jsem jí řekla, že ten korálkovej řetízek, co mám zarytej do špeků na bocích neni módní doplněk, ale má mě upozorňovat, kde jsem byla a kde jsem teď, prostě to na mě dnes nějak padlo, řekla jsem jí, že tomu dávam ještě měsíc zdravýho přístupu, pokud to zvládnu, bez přežíraček a nic se nezmění, nemam už chuť stát na mrtvym bodě dýl, pudu na to trošku drsněji.

Cestou do i z fitka byl děsnej liják a pak začla strašlivá bouřka nebo spíš smršť, miluju je, takže jsem si vzala horní díl bikin, zůstala v sukni a žabkách a vylezla na balkon, stála jsem tam v dešti 45 min, dokud jsem nebyla uplně promoklá a zkřehlá........byl to tak krásnej pocit, mam výhled na lesík a ta zeleň a na druhou stranu město pod orkánem :o), natahovala jsem ruce k bleskům a hromům a cítila se hrozně hezky spřízněná s přírodou a očištěná od všech těch sraček, co se mi honí hlavou a trápí mě.

Teď už jsem osprchovaná, mam zítra zkoušku z Iráku, tak se pudu ještě učit - zpět v realitě, moje divoženkoidní ego si dnes užilo dost :o).

Zpátky v realitě, realitě, který hodlam dát na prdel, whatever it takes!!!!

26.5.2009 :oDD

26. května 2009 v 6:16 | chi chi van
jak jsem psala, že byly holky včera kalit, tak přišly v půl šestý nalitý jak čuňátka a vzbudily mě, vyfakovaly holku co bydlí vedle, no jako radost, takže jsem měla už v šest pomeranč, měla jsem děsnej hlad a teď si vařim tu kášu, na jednu stranu jsem docela, ráda, že mě vzbudily, pže mam pocit vyspání (ale sama bych se nevzbudila) a aspoň si stihnu ráno zaběhnout nakoupit bez front a budu mít delší den, což je paráda................

Update:
takže jídelák je dosti jiný, nějak jsem nestíhala vařit a jedla jiný věci prostě:

08.00 - ovesná kaše
11.00 - zbytek ovesný kaše
14.00 - 150g dušené zeleniny, půlka pangasene, byly 3 wasa s bazalkovou pomazánkou a 2 plátky kuř. šunky
17.00 - pomerdanč :o), jdu od šesti na cvíčone bude bílý jogurt.......no nakonec nebylo nic, kvůli cookies, nebudu do sebe rvát zbytečně moc
20.00 - salátek - 1/2 ledového salátu, dvě rajčata, 1/3 zelené, červené a žluté papriky, půl okurky, olivy zelené, 1lžička oliv oil, sůl, bazalka, oregáno
Pitivo: 2 l vody, iontak ve fitku a ještě piju, budu dlouho vhůru, tak asi dojde i na kafe
Sportivo: bodyforming s bosu 1H
Conclusion: prohřešek!!! 3 COOKIES SUŠENKY NĚKDY KOLEM 12!!!!!


miluju tmavovlásky, akorát ty co mě dělali mě neslyšeli a udělali mě blond!!! XDD

25.5.2009

25. května 2009 v 8:59 | chi chi van
09.00 - vločky s mlékem a rozinkami
11.00 - jablko
14.00 - 150g dušené zeleniny, 5 krabích tyčinek
17.00 - budu na zkoušce
20.00 - salátek - cottage 90g, 1/2 ledový salát, rajčata, okurka, 1lžička oliv. oil, jarní cibulka, sůl
Pitivo: ????
Sportivo: ???
Conclusion:??????

21.30
jsem nasraná, nedala jsem zkouškovej test, jen zápočet, jako nevim, proč když jsou to Válečný konflikty Blízkýho východu, proč se mě ptá na Libyjsko- čadskej konflikt, na čadskou občanskou válku a na Ugandu!!!!Dyť to je Afrika doprdele. To že nevim, jak se jmenujou tanky co nechali po občanský válce izraelci v libanonu, bych mohla vědět a taky bych mohla vědět, jak se jmenujou kurdský ozbrojený síly v Iráku, ale ta posraná Uganda!!!!!Pardon, jen jsem toho chtěla mít z krku co nejvíc a zatim mam 3 jedničky, tak jsem si myslela, že se mě to holt bude držet.......nasrat, další termín je až 11.6. a to jsem chtěla dělat v červnu jen arabštinu.


no jinak jsem teď akorát přišla z fitka a holky během tý doby odešly do hospody, tak jsem ráda, že jsem se nemusela vykecávat, proč s nima nejdu pít, no a dnešní bodyforming s cyberženou, jako je mi trapný tomu říkat bodyforming, dnes byli s náma na hodině nějaký chlapi, vosvalený jak nikdy a přísahám, že tam kňourali a ve 3/4 cvičení řekli, že jako tohle ne, že radši činky a odešly, ta ženská je fakt drsná, nikdo z její hodiny neodchází se suchym trikem, ale musim teda říct, že dnes to byla obvzlášť hrůza, jakože jsem myslela asi 2x že omdlim, pže jsem už doopravdy nemohla a to já se ráda překonávám nejsem z těch, co když je to bolí tak končí nebo když si myslí, že už nemůžou tak přestanou, několikrát jsem se překonávala, ale už to nebylo bolest ani lenost, ale byl to fakt divnej stav, jak kdyby to se mnou mělo každou chvilku švihnout, takže jsem se párkrát zastavila a trenérka hnad na mě no makej makej, dyť ty dycky makáš, tak jsem makala, ale třikrát jsem se musela zastavit. No upřímně jsem byla dnes ráda, že byl konec.
Jdu si dát sprchu jsem celá opocená a přemýšůlim zda si dát ještě ten salát, pže jsem nestihla ani pátou, ale zas už je dost hodin, ale je fakt že půjdu spát až k ránu, co vy na to????Mám nemám??????

24.5.2009

24. května 2009 v 10:38 | chi chi van
09.00 - prospáno
11.00 - žlutý meloun zalitý bílým jogurtem
14.00 - ovesná kaše s 1 PL rozinek a čtvrtkou nastrouhaného jablíčka
17.00 - 3/4 jablka
20.00 - salátek - cottage 90g, 1/2 ledový salát, rajčata, kukuřice, okurka, 1lžička oliv. oil, jarní cibulka, zaatar, sůl
Pitivo: 1,5l čaje mango-jahoda, 2l vody, 2 x káva s mlékem
Sportivo: volný den
Conclusion: celkem spokojenost, měla jsem dnes děsný chutě a ještě mám, musim se dlouho učit, tak doufám, že nic nesezobnu
10.44
Fuj fuj je mi nějak blbě po tom včerejšim vínku, takovej ten žaludek na vodě, tak ho to vodou zatim pečlivě prolejvam, ten muj ještě chrní a já bych se měla učit, pže mam tenhle týden zase X zkoušek, ale působí to na mě hrozně demotivačně když on si tam tak krásně chrupká a já abych něco dělala, pffff.

Jade a její úspěchy

23. května 2009 v 23:24 | chi chi van
Místo pro tebe drahá Jade, ať se ti daří

23.5.2009

23. května 2009 v 0:43 | chi chi van
09.00 - ovesná kašeprospáno
11.00 - jablkomam chuť na tu ovesnou kaši, takže si ji dám místo jablíčka
14.00 - rizoto ze čt
17.00 - nic
20.00 - salátek přijede miláček tak bude trošku míň dietní dopíšuledový salát, rajčata, okurka, olivy, balkán, jarní cibulka, bazalka, oregáno
Pitivo: 2l vody, 1,5 l ovocného čaje, bílé víno
Sportivo:1h bodyforming s cyber ženou zase fuška jak hovado, miluju ji
Conclusion: zatim spokojenost a hlavně je mi fyzicky strašlivě moc dobře, ne jako, když jsem jedla ty sračky ve středu

22.5.2009

22. května 2009 v 10:50 | chi chi van
takže po včerejšim excesu dnes takový lehce očistný den

09.00 - dva pomeranče a 4 malé jahůdky
11.00 - jablko s bílým jogurtem
14.00 - asi si udělám ovesnou kašipže chcem jít s kámoškou večer do víru města a kdybych náhodou pila, nechci aby mě to zabilo
17.00 - meloun
19.00 - salátek - ledový salát, cherry rajčátka, okurka, olivy, tuňák, 1lžička olivového oleje a 3 wasa
Pitivo: 2l vody
Sportivo: 1h step aerobiku s cyber ženou
Conclusion: konečně je mi líp, jupí, ještě si tak v jedenáct dam psylium s vodou, abych si hezky pročistila střeva


a až zhubnu, tak ten pierce si presne necham dat

21.5.2009

21. května 2009 v 5:18 | chi chi van
moc děkuju Vám všem, co jste mě včera podržely a napsaly mi o vašich trampotách a bojůvkách, vážim si toho díky
06.00 - ovesná kaše
11.00 - celozrnná kaiserka
14.00 - dušená zelenina a jasmínová rýže
17.00 - dva muffiny

tak a teď tzn. v 19.20 jsem vyrazila na cvičení, bylo mi hrozně zle, prakticky už od tý celozrnný kaiserky, najednou mě chytla křeč v břiše a co se nestalo, Terezka se poblila do křoví na ulici, fakt pecka, šli kolem tak všehovšudy dva lidi, co jsem zaregistrovala a čuměli na mě jak blázni, naštěstí to nikdo nekomentoval, akorát pak za mnou přišla jedna pani co opodál prodává pizzu a přinesla mi kapesník, čímž mě zachránila, pže za a) blila jsem i nosem a parádně to štípalo a za b) já u sebe kapesníky nosim málokdy, pani byla už postarší a řiká mi, no jo, to já když jsem byla těhotná, tak jsem taky ze začátku blinkala poř,ád, uvidíte, to se spraví. Neměla jsem síli jí říct, že já se z dítěte teda nepoblila, ale že jsem holt prase, co si asi pěkně rozházelo žaludek, takže evidentně je moje tělo chytřejší než já a řiká si o návrat ke zdraví, zítra bude očistnej den se zeleninou a ovocem, max. bílý jogurt, je mi zle tlačí mě žaludek a mam dojem, že jsem sežrala kámen a žáha mi spaluje celej krk, ještě asi potřebovala zvracet, ale je mi to dost nepříjemný a sama si to nevyvolam.

19.00 - salátekvzhledem k okolnosteml bude meloun, abych se pořádně vyprázdnila jak horem, tak dolem, je mi ze sebe zle
Pitivo: 2l voda, 1,5 l mátový čaj
Sportivo: nic
Conclusion: no comment


Pro Sophii: jestli sem dorazíš, doufám, že je to nějakej error, ale nemůžu najít tvůj blog, prosím, ozvi se mi, co se stalo, prosím.

20.5.2009

20. května 2009 v 10:13 | chi chi van
takže se omlovám, těm co věřilli, že to zvládnu, zase jsem to posrala, ale nikdo nemůže být víc zklamanější než já............takže vzhůru do toho zas a znova

08.00 - dva wasa, bylinkové tofu, půlka okurky, dva plátky kuř. šunky
11.00 - jablko
14.00 - půjdu do vegetky
17.00 - bílý jogurt
19.00 - salátek
Pitivo: ??
Sportivo: ??
Conclusion:

Prostě to opět nezvládám

20. května 2009 v 10:03 | chi chi van
Jsem marná, doopravdy marná, včera jsem sice úspěšně za 1 pokořila další zkoušku a pak to řádně oslavila. Spolubydlící že pudem na pizzu a na nepasterizovaný pivko 11 a já? Myslíte, že jsem se bránila? Ani trochu, dala jsem si dvě osminy pizzy, pak dvě 11, přišly jsme domu, následovaly muffiny, já teda jen jeden, ale stejně a 3 cookies.Pak jsme koukaly na filmy, krafaly a kouřily na balkoně a ještě vylemtly každá dva plechy a půl flašky bílýho. Tady pro porovnání se včerejším jídelníčkem:

08.00 - nic prospáno
11.00 - ovesná kaše
14.00 - dušená zelenina s uzeným tofu
17.00 - bílý jogurt
19.00 - salátek
Pitivo: ??
Sportivo: ??
Conclusion:

Sportovat jsem nikde nebyla. Už od soboty jídeláky posírám, mam dojem, že mam tak 100 kilo a všude mi teče sádlo. Vim, že to bude možná znít psycho, ale mam jeden jakoby řetízek na břicho z korálků, co jsem si před 4 rokama dělala, tehdy mi visel na kyčlích, teď se mi zařezává do sádla někde těsně nad pupíkem, takže ho už od včerejšího obžerství nosim, aby mi dával neustále najevo, ja to se mnou je, dokud mi nebude opět ležet na kyčlích, tak nepřestanu, zkusim teď 14 dní vydržet jíst podle mejch rozpisů, jediný co si povolim ze sladkýho, pže když nemam tak se přežíram, bude zmrzlina nebo hořká hodně procentní čokoláda a to vždy v 1. polovině dne. Co vám budu povídat nejradši bych s tim práskla a na všechno se zvejšky vys.ala, jenže ty následky, bych psychicky neunesla, mam deprese už teď ze svýho těla, natož kdybych se ještě obalila sádlem. Takže 14 dní zkušební doby, pokud to nepůjde, přestanu jíst a půjdu na to trochu jinou cestou, budu prostě hladovět, pže to je jediná spolehlivá cesta, sice nezdravá a nejsem zastáncem toho, co je s tím spojeno. Ale už se snažim moc dlouho a výsledky nikde, když si povolim jeden den, přežírám se i třeba další tři, takže pěknej jídelák tejden před tim, kterej na mě mohl zapůsobit, je ta tam a já se zase obaluju špekem. Je to hrůza, chci bejt jako normální holky a neřešit, jenže to nejde, když vidim holku na ulici třeba mojí postavy nebo silnější, jak do sebe tlačí nějaký jídlo, jako třeba bílej rohlík, hambáč, čokoládu, řikam si v duchu, tak holka, ty bys to jíst neměla a mam chuť jí plácnout přes ruku a to svinstvo jí vyhodit do koše a říct jí, kolik ten sranec má kalorií. Jenže jakmile se dostanu do svýho obžérství, tak mi tohle nikde nebliká a nealarmuje, jen kdesi vzadu slyšim hlas tý hubený Terezy (nejsem schyzofrenik jen naznačuju moje pocity), jak řiká, hm tak si dej všechno to znič, opět se posouváme od vysněnýho cíle o km daleko ty sádlo hnusný. A poslechnu jí? Občas jo, ale víckrát jí zacpu pusu nějakym jídlem. Takže řikám, už toho mam dost, dávam si 14 dni tzn. STŘEDA 1. června. Pokud nebude žádná změna, půjdu na to jinak. Měla jsem se včera vážit a měřit, po tom, co jsem včera provedla, to rozhodně neudělám. Jediný, co by se stalo by byla totální demotivace a frustrace, kdybych zjistila, že jsem nic nezhubla. Držte mi palce, dochází mi optimismus a budu vás teď potřebovat víc, než kdy před tim. prosím vás o rady a podporu.

Děkuju moc chi chi19.5.2009

19. května 2009 v 11:27 | chi chi van
08.00 - nic prospáno
11.00 - ovesná kaše
14.00 - dušená zelenina s uzeným tofu
17.00 - bílý jogurt
19.00 - salátek
Pitivo: ??
Sportivo: ??
Conclusion:


17.5.2009

17. května 2009 v 11:42 | chi chi van
snídaně (nevim kolik bylo) - mléko s ovocným emco musli - jsem u miláčka
13.00 - bílý jogurt
16.00 - sábdží
20.00 - 2 wasa s bylinkovým tofu


Pitivo: ??
Sportivo: bude!!!
Conclusion:??????????

dneska divné časy, vstávala jsem divně, jsem ještě
u miláčka a ve dvě pojedu do Plzně, budu se učit, pak půjdu cvičit a pa k zas učit mam v po dvě zkoušky a vzhledem k tomu, že už mam jednu za sebou a za jedna, chtěla bych v tom pokračovat, tak zatim pa čičiny moje, ještě se ozvu jak vše dopadlo